ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KrkoKrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Radio Shqip Ne Beni-Forum.de


 

Top posters
troja
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Lukas
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
ROMANTIKA
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Mira
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Admin
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
i madhi
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Drita
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Leo
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Giovanni
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
shaban cakolli
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_lcap1(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Voting_bar(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli Vote_rcap1 
Chat Peja

!
Anjeza: Jo do lidhje duhet t prfundoj si n prralla
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeMon Dec 07 2009, 18:53 nga Lukas
Njra nga protagonistet kryesore t edicionit t dyt t Big Brother Albania, Anjeza, prkujton ditt n shtpin e famshme si pjes e t kaluars s saj, por ka njoftuar se ajo ka nj jet tjetr …

[ M shum ]
Komentet: 0
Adela e Bjordi, hera e par si prezantues
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeMon Dec 07 2009, 18:40 nga Lukas
Jan shembulli tipik i atyre t rinjve q kan nj ndrr dhe e bjn realitet, madje nuk ndalen edhe para atyre vshtirsive ku shumkush do t dorzohej.
Dhe pr t ndjekur kto ndrra kan hequr …


[ M shum ]
Komentet: 0
Celulart nuk shkaktojn tumor n tru
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Dec 06 2009, 14:45 nga Lukas
Nj studim 30-vjear i realizuar n Skandinavi, ku sht prfshir thuajse e gjith popullata, ka treguar se nuk ka lidhshmri n mes t prdorimit t telefonit celular dhe zhvillimit t tumorit t …

[ M shum ]
Komentet: 0
12 kundr Adelins!
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Dec 06 2009, 00:24 nga ROMANTIKA
Kngtarja Adelina Ismajli duket se nuk sht e adhuruara e kngtarve, s paku t atyre q kan marr pjes n festivalin Knga Magjike 2009.
Sipas nj burimi t afrm me kt festival, ajo …


[ M shum ]
Komentet: 0
Dritani dhndr dhe Eva nuse
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Dec 06 2009, 00:22 nga ROMANTIKA
E njohim si personazh t "Big Brather 2" por, nuk e kemi par dhndr edhe pse lajmin q ai sht martuar e kemi publikuar. Data 19 shtator ka qen kurorzimi n martes i Dritan Shehajt. N nj …

[ M shum ]
Komentet: 0
Pse femrat jetojn m gjat
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeThu Dec 03 2009, 18:41 nga Lukas
Edhe pse t gjith e din se femrat jetojn m gjat se meshkujt, megjithat deri m tani nuk sht ditur arsyeja pse ndodh kshtu.
Shkenctart besojn se kjo sht pr arsye se femrat dhe meshkujt …


[ M shum ]
Komentet: 0
T gjith meshkujt shikojn filma pornografik
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeThu Dec 03 2009, 18:31 nga Lukas
Nj hulumtim i ri nuk do ta gzoj gjinin e bukur: Shkenctart kan zbuluar se t gjith meshkujt shikojn filma pornografik.
Gjat nj hulumtimi, ekspertt kan dashur t zbulojn se sa meshkuj …


[ M shum ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalkalimi:
M Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Hitman blood money full DVD
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Nov 24 2013, 21:38 nga MadBoy Al

» NETET E ZULLUM MADHIT
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Nov 24 2013, 21:32 nga MadBoy Al

» MACET ARISTOKRATE FILM I VIZATUAR SHQIP
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeTue Aug 06 2013, 17:38 nga punto.dell

» ROBIN_HOOD_SHQIP_DIVX
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Jul 28 2013, 18:03 nga punto.dell

» TRE KAVALJERET FILM VIZATIMOR DIVX
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Jul 28 2013, 18:01 nga punto.dell

» ROBIN HOOD SHQIP DIVX
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Jul 28 2013, 17:57 nga punto.dell

» Njeriu Prej Dheu -film Kosovar Dvd
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeMon Mar 11 2013, 23:53 nga Beqir

» TOMI DHE XHERI FILM I VIZATUAR PER FEMIJE SHQIP DIVX
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeMon Mar 11 2013, 23:50 nga Beqir

» Mentor.Kurtishi-Te.gjitha.hitet
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeTue Mar 05 2013, 21:31 nga doni

» Meda - Kur e don e don - Komplet(Album 2009) NEW PREMIER
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Apr 22 2012, 19:21 nga albendi

» Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeWed Nov 09 2011, 11:22 nga ROMANTIKA

» Dua t t ndiej n kraht e mia
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeWed Nov 09 2011, 11:21 nga ROMANTIKA

» Ndryshe nga dikur.
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeWed Nov 09 2011, 11:18 nga ROMANTIKA

» Momentet qe bashk kemi kaluar!!!!!
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeFri Oct 21 2011, 19:46 nga ROMANTIKA

» Nj nn ecn bregut t detit me fmijn e saj...
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeFri Oct 21 2011, 19:44 nga ROMANTIKA

» Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeFri Oct 21 2011, 19:43 nga ROMANTIKA

» ADEM RAMADANI 5 Albume
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Mar 27 2011, 04:56 nga Mc-LindY

» Hitet e Remzije Osmani
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Mar 27 2011, 04:54 nga Mc-LindY

» Devil May Cry 3: Special Edition!
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Mar 27 2011, 04:52 nga Mc-LindY

» Super Mario Fusion: Mushroom Kingdom Hearts !
(``. Mir Se Vini N Peje-Lule-Dugagjini..!. - Portalli I_icon_minitimeSun Mar 27 2011, 04:51 nga Mc-LindY

Kush sht n linj
1 Prdorues n Linj: 0 antar 0 t fshehur 1 vizitor

Asnj

Rekord i prdoruesve n linj ishte 45 m Sun Mar 26 2023, 20:10
Sondazh
Si Ju Duket Dizajni I Ri I Forumit?
 Mir
 Keq
 Super
 S`Bhet M Mir
Shiko rezultatin
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Shtypi i Dites Online
Faqe Partnere
www.Peja1.com Beni-Forum.De Peja1.de Beni-Forum.de Shum Qka
Beni-Forum.De Beni-Forum.De Peja1.de Beni-Forum.De Beni-Forum.De
Peja1.de www.Peja1.com Peja1 Sms Falas BeniForum
Peja1 Top-Channel.tk Beniforum Peja1 Shpija
Beni-forum.de Faqja Juaj Ketu Faqja Juaj Ketu Faqja Juaj Ketu