Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Akoma i ndjej perkedheljet e tua...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
ROMANTIKA


Female
Numri i postimeve : 685
Age : 40
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

Akoma i ndjej perkedheljet e tua... Empty
MesazhTitulli: Akoma i ndjej perkedheljet e tua...   Akoma i ndjej perkedheljet e tua... I_icon_minitimeFri Oct 21 2011, 19:43

Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
Dhe frymemarrjen tende mbi lekuren time...
Nuk ekziston asnje qe te me beje te harroj buzeqeshjen tende..dhe vazhdoj te te dua akoma me shume se dje..duke enderruar se do te shoh perseri..
E di qe jam fajtore per fatin tim dhe qe vuajtja ime nuk do te bej te rrish me mua pergjithmone..
Te bera per te qare dhe jam penduar
Zemer sa shume me vjen keq..Nese nuk do te shoh perseri nuk do mund te jetoj
Dhe cdo dite me shume qe kalon me vret mungesa jote dhe e humbas shpresat dhe besimin..!Kur mendoj se te kam harruar zbuloj qe te dua akoma dhe me shume..!
Do te doja te mundja te te harroja ty..Me dike tjeter te te nxirrja pergjithmone nga shpirti im..Te te thojha ne fytyre qe nuk ta kam nevojen per vazhduar te jetoj
Do te doja te te fshija nga zemra ime..
Te hiqja nga buzet e mia shijen e emble te aromes se trupit tend..
Te mos me mungoje kaq shume kur bie nata dha pa keqardhje te dorezohem para lamtumires tende ..Por problemi eshte se un TE DUA ..
Akoma i ndjej perkedheljet e tua... 308791_2210573508055_1359008876_32333548_1595029707_n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Akoma i ndjej perkedheljet e tua...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Akoma i ndjej perkedheljet e tua...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: