Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
ROMANTIKA


Female
Numri i postimeve : 685
Age : 40
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj... Empty
MesazhTitulli: Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj...   Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj... I_icon_minitimeFri Oct 21 2011, 19:44

Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj. Nė njė moment fėmija e pyet nėnėn : Si mund tė mbahet njė dashuri. . .?
Nėna e shikon dhe mė pas i thotė : " Mblidh pak rėrė dhe shtrėngoje nė dorė ." Djali e mbledh dhe shtrėngon dorėn , por , e shikon sa sa mė shumė e shtrėngon aq mė shumė i rrėshket nga dora . E di , tani mbaje dorėn komplet tė hapur . Fėmija bindet , por njė erė e lehtė i merr me vete rėrėn qė i kishte mbetur nė dorė . Edhe kėshtu nuk mundem ta mbaj !! Nėna duke qeshur i thotė : Tani mblidh pėrsėri rėrė tjetėr dhe mbaje dorėn hapur nė formėn e lugės ... mjaftueshėm hapur pėr ta ruajtur dhe mjaftueshėm hapur pėr ta lėnė tė lirė . Fėmija shikon qė nė kėtė mėnyrė rėra nuk i rrėshket nga dora dhe ėshtė e mbrojtur nga era . Ja si mund tė mbahet njė dashuri...??


Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj... 311003_2210565467854_1359008876_32333543_1211745777_n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njė nėnė ecėn bregut tė detit me fėmijėn e saj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: