ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Mirė Se Erdhėt Vizitorė

Ejani Edhe Ju, Bėhuni Pjesė E Beni-Forum.De... Pėr Tė Shfletuar Faqet Tona!
 
 
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Qendra e forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kushtet e Perdorimit & Lajmerime

Ketu mund te njoftoheni per me te rejat nga forumi, do lajmroheni per kushtet e forumit dhe rregulloren e forumit.
22Postimet Ne Foru...
Tue Dec 01 2009, 21:32
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kerkesat, Pyetjet & Pergjigje

Ketu do te gjeni pergjigjet e pyetjeve dhe shqetesimet qe ne kemi hasur.
11Njoftim Per Te G...
Tue Dec 01 2009, 21:35
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu ne Forum

Pasi tė regjistrohėni mund te postoni diqka rreth vetes tuaj ketu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...).
316MIRĖ SE JU GJEJĖ...
Tue May 18 2010, 21:25
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime

Ketu mund te beni pershendetje dhe urime per antar/e, gjithashtu mund t'ju uroni edhe ditelindjen njeri tjetrit.
16Pershendetje te ...
Mon Dec 14 2009, 13:05
Mira Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Diskutime te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqerore

Diskutime Shoqerore: Psikologji, Droga, Varferia Etj.
610" VeTėvLerSi...
Sun May 09 2010, 23:43
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bisede e lire

Bisede e lire per te gjithe. Bisedo per gjithqka qe deshiron ...
2164Gjej Se Kush Do ...
Tue May 18 2010, 21:40
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria & Pasioni

Diskutime rreth Dashuris dhe Pasionit, Ndjenja me e madhe e njeriut eshte dashuria.
552Cfare do i thoni...
Sun May 09 2010, 21:42
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diaspora Shqiptare

Gjitheqka mbi diasporen shqiptare. Qfare mendimesh keni per rinine shqiptare qe jeton jashte trojeve tona? A ju duket normale sjella, stili dhe veshja e tyre? Te gjitha diskutimet mbi diasporen shqiptare ketu.
46SHKOLLAT SHQIPE ...
Sun May 09 2010, 21:41
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime & Sondazhe

Nese keni nje pyetje dhe doni te merrni edhe mendimin e vizitoreve tane, ketu mund ta postoni ne formen e nje votimi.
13Si ju duket diza...
Tue May 18 2010, 22:00
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Kosova & PEJA QYTETI

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto nga Kosova

Foto te ndryshme nga qytetet kosovare.
322Peja
Sun Dec 20 2009, 23:40
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori Pejane

Historia e qytetit te pejes.
58PEJA NE MESJETEN...
Sun Feb 21 2010, 21:17
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Nga Peja

Video te ndryshme nga qyteti i pejes.
77DEQAN DEQANI CIT...
Tue Dec 01 2009, 10:14
Mira Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

MUZIKE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike Shqip

Muzik te ndryshme shqipe.
33NEXHMIJE PAGARUS...
Mon Nov 30 2009, 21:46
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike e Vjeter Shqip

Muzika te vjetra shqipe te gatshme per shkarkim.
1013Mentor.Kurtishi-...
Tue Mar 05 2013, 21:31
doni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albume Shqip 2008

Albume te vitit 2008 shqip.
77Buqe_Rama_-_Albu...
Mon Nov 30 2009, 22:10
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albume Shqip 2009

Albume te reja 2009 shqipe.
1718Meda - Kur e don...
Sun Apr 22 2012, 19:21
albendi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albume Shqip 2010

Albume te reja 2010 shqipe.
00
Asnjė mesazh i ri

Tekste kengesh

Tekste te ndryshme kengesh.
410DEMIR KRASNIQI...
Sun May 09 2010, 22:45
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Klipe Youtube , Google etj

Video klipe te kengeve nga YouTube, Google e shum te tjera..
1717Sinan Hoxha - Xh...
Tue Dec 01 2009, 12:54
Mira Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike Shqiptare DVD

DVD, dhe muzik shqiptare .
1013JETOJ PER KENGEN...
Fri Feb 19 2010, 20:52
UKTAHIRI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike DVD te Huaja

Ketu mund te gjeni DVD muzik te huaja.
00
Asnjė mesazh i ri

Muzike e Huaj Albume

Albume te huaja muzikore.
1010Greatest Hits: 1...
Mon Nov 30 2009, 23:35
Lukas Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Kompjuteri dhe Interneti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe PC

Programe te ndryshme per kumpjuterin tuaj.
911F-Secure.Interne...
Fri Feb 12 2010, 02:58
denisi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe te Satelitit

Programe te ndryshme te satelitit.
48Prishtina 2009 L...
Fri Feb 12 2010, 03:08
denisi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

E-books &Tutoriale

Tutoriale te ndryshme, e-books dhe trick interesante.
66Beje lidhjen e d...
Tue Dec 01 2009, 00:54
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra PC

Lojra te ndryshme per pc, te gatshme per shkarkim.
811Hitman blood mon...
Sun Nov 24 2013, 21:38
MadBoy Al Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Filma

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqipetare

Filma te ndryshem shqiptare, filma te vjeter dhe te ri.
2629NETET E ZULLUM M...
Sun Nov 24 2013, 21:32
MadBoy Al Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma per Femije

Filma te ndryshem per femije.
1220MACET ARISTOKRAT...
Tue Aug 06 2013, 17:38
punto.dell Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqipetar Drejtperdrejt

Ketu mund te shikoni dhe shkarkoni filma shqiptare drejtperdrejt.
00
Asnjė mesazh i ri

Filma te Huaj

Filma tė ndryshem dhe interesant te huaj nga gjithe bota.
1010Traenen.der.Sonn...
Thu Dec 03 2009, 02:23
Lukas Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Forume te tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Foto te ndryshme dhe te bukura.
5120Foto te Luleve...
Thu Mar 25 2010, 22:31
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta

Gjithqka qe na ben te qeshim do vendoset ne kete rubrike.
421Njė djalė .........
Sun Dec 06 2009, 19:37
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Zonė e Kuqe 18 +

Mos hyni nese jeni me pak se 18 vjeq.
12125 justifikimet m...
Fri Dec 04 2009, 02:41
Lukas Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Humori

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humore Shqiptare 2010

Humore te ndryshme shqiptare, te vjetra dhe te reja.
00
Asnjė mesazh i ri

Humore Shqiptare 2009

Humore te ndryshme shqiptare, te vjetra dhe te reja.
1616Martesa e Lalush...
Thu Dec 03 2009, 20:09
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humore Shqiptarete vjetra

Ketu do te gjeni te gjitha humoret shqiptare te vjetra.
22Bakshishet e Zet...
Thu Dec 03 2009, 20:28
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gezuar 2010

Humore te ndryshme "Gezuar 2010".
00
Asnjė mesazh i ri

Gezuar 2009

Humore te ndryshme "Gezuar 2009".
1616Gezuar me shkokl...
Thu Dec 03 2009, 21:05
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prrallė Me Tupan

Video humoristike nga Prralle me tupan.
918PRALL ME TUPAN M...
Sun Mar 27 2011, 04:44
Mc-LindY Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Arti & Kultura & Letersia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

ViP dhe Lajme Interesante

Informacionet mė tė fundit nga vip Shqiptar dhe te huaj, biografitė e tyreSi dhe ē'do lajm interesant ...
2020Anjeza: Jo ēdo l...
Mon Dec 07 2009, 18:53
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Poezi te ndryshme dashurie si dhe SMS dashurie.
6165Poezi dashurie n...
Tue Sep 14 2010, 21:54
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letra dashurie

Letra te ndryshme dashurie.
3949Akoma i ndjej pe...
Wed Nov 09 2011, 11:22
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia shqiptare

Gjithqka qe ka te beje me letersin shqiptare .
11AZEM SHKRELI KY ...
Sun May 09 2010, 22:30
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda, Bukuria dhe Estetika

Keshilla nga estetika, moda dhe bukuria femerore dhe mashkullore.
2035Fustanet
Thu Dec 10 2009, 00:04
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Histori

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia shqipetare

Artikuj te ndryshem rreth historise shqiptare, historise se vjeter dhe asaje te re.
22KUR BASHKIMI IS...
Tue May 18 2010, 21:36
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia botrore

Historia botrore, luftrat dhe diskutime historike.
00
Asnjė mesazh i ri

Biografi

Biografi te autoreve, piktoreve shqiptare, dhe te huaj.
11FEMIJĖVE TANĖ MĖ...
Sun May 09 2010, 22:35
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Bota Shpirterore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti Musliman

Diskutime rreth fese islame, video, foto, dhe artikuj te ndryshem islam.
00
Asnjė mesazh i ri

Komuniteti Katolik

Diskutime rreth Komunitetit Katolik.
00
Asnjė mesazh i ri

Agnosticizem dhe Ateizem

Gjithqka rreth Agnosticizem dhe Ateizem .
00
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjekesia

Lajmet me te reja nga mjekesia, keshilla mjeksore dhe gjitheqka lidhje me mjekesin.
00
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Lajmet nga Ekonomia dhe biznesi vendor dhe aji nderkombetare.
00
Asnjė mesazh i ri

Informatike dhe Internet

Gjithqka lidhje me Informatike dhe Internet, mund te gjeni ketu.
00
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete dhe fenomene paranormale te ndryshme nga bota qe na rrethon.
88Dėnohet fermeri ...
Sun Feb 21 2010, 20:58
ROMANTIKA Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Sporti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti ne Kosove

Lojrat futbollistike, dhe lajmet nga sporti Kosovare.
11Yjet pėr yllin q...
Sat Mar 12 2011, 00:30
Mc-LindY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti botėrorė

Lajmet me te reja nga sporti botror.
99Aquilani tifoz i...
Sun Dec 06 2009, 14:31
Lukas Shiko mesazhin e fundit
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

SHTYPI & POLITIKA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet nga Kosova

Lajmet me te reja nga Kosova.
77Java qė vjen: Pr...
Sun Dec 06 2009, 15:04
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet nga Rajoni

Lajmet nga Shqiperia, maqedonia, mali i zi, serbia etj.
33Itali, 29 shqipt...
Thu Dec 03 2009, 18:15
Lukas Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet nga Bota

Lajmet me te reja nga e gjithe bota.
00
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

"" Staffi ""

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Administrimi i forumit

Administrimi i forumit ...
00
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
 

Shporta & Arkiva e forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shporta e forumit.

Ketu do te barten temat e vjetra, te njejta dhe te pa vlefshme.
00
(Æ``•.ø Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!ø.• Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 889 artikuj
Forumi ka 307 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri MadBoy Al
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 45 mė Sun Mar 26 2023, 20:10

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Badha (28), loredana (34), nani_peja (48), nita (34), rrushja (41), zana (36)
Legjenda : [ Administrators ][ Co Admin ][ Super Moderatore ][ Moderatore ][ Vip ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur