Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
ROMANTIKA


Female
Numri i postimeve : 685
Age : 40
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia Empty
MesazhTitulli: Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia   Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia I_icon_minitimeWed Nov 09 2011, 11:21

Disa herė tė mendoj, herė qaj pėr ty, disa herė nuk gjej fjalėt pėr tė tė thėnė se je gjithēka... je nė mėndjen time sa herė qė marr frymė sepse jeta ime, nuk mė intereson nėse ti nuk je me mua...


Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia, tė dashurohem akoma mė shumė me ty...
Disa herė tė humbas, disa herė tė gjej tė fshehur nė mesin e ėndrrave tė mia nė netėt e pagjumėsisė... Sepse je ēmenduria ime, ankthi dhe pasioni im por jo, nuk kuptoj kur errėsira ulėret, as kur krenaria ndalon duart tona nga njė puthje e faljes... Sepse nuk egzistojnė rregulla, as romanca perfekte; sepse historia qė po jetojmė ėshtė shkruajtur pėr ne tė dy.


Disa herė mė injoron, disa herė mė do... disa herė mė kundėrshton, disa herė mė pėrqafon.
Sepse mbush jetėn time me buzėqeshjen tėnde, me zėrin dhe shikimin tend; sepse beson nė ēmenduritė e mia e mė kupton pa folur..


Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia 375366_2235468330410_1359008876_32352701_182878886_n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dua tė tė ndiej nė krahėt e mia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: Letra dashurie-
Kėrce tek: