Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Anjeza: Jo ēdo lidhje duhet tė pėrfundojė si nė pėrralla

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lukas

Lukas


Male
Numri i postimeve : 919
Age : 37
Localisation : Peja
Votė : 4
Pikėt : 834
Registration date : 18/11/2008

Anjeza: Jo ēdo lidhje duhet tė pėrfundojė si nė pėrralla Empty
MesazhTitulli: Anjeza: Jo ēdo lidhje duhet tė pėrfundojė si nė pėrralla   Anjeza: Jo ēdo lidhje duhet tė pėrfundojė si nė pėrralla I_icon_minitimeMon Dec 07 2009, 18:53

Njėra nga protagonistet kryesore tė edicionit tė dytė tė “Big Brother Albania”, Anjeza, pėrkujton ditėt nė shtėpinė e famshme si pjesė e tė kaluarės sė saj, por ka njoftuar se ajo ka njė jetė tjetėr tashmė.
Me njė punė tjetėr dhe mbi tė gjitha me njė dashuri tė re, qė ajo e konsideron si gjysmėn plotėsuese tė vetes sė vet, Anjeza Haxhija tani nuk ėshtė mė tė njėjtat mendime, por i pėrkufizon ato ditė si pjesė tė jetės dhe, pa diskutim, shumė tė bukura.
Pos tjerash, Anjeza vazhdon studimet pėr drejtėsi nė njė Universitet privat.
Gjatė qėndrimit nė shtėpi, Anjeza pati njė lidhje me Arjonin, por ajo mendon se dashuria e saj ishte e mbyllur nė ato mure, ndėrsa jashtė shtėpisė midis tyre nuk mund tė kishte asgjė.

“Si ēdo lidhje ka fillim, vazhdim dhe mbarimin e saj. Jo ēdo njohje dhe marrėdhėnie ėshtė e destinuar tė pėrfundojė si pėrralla e Hirushes apo e Borbardhės. Realiteti tregon se dy njerėz kanė lirinė dhe tė drejtėn tė njihen dhe tė gjejnė pėr ēfarė janė mė tė pėrshtatshėm, dhe siē historia tregon, unė dhe Arjoni jemi mė tė pėrshtatshėm si dy miq tė mirė. Mesa duket Arjoni nuk ishte princi im i kaltėr”, ka thėnė Anjeza nė njė intervistė pėr Shekulli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Beni-Forum.De
 
Anjeza: Jo ēdo lidhje duhet tė pėrfundojė si nė pėrralla
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: