Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dritani dhėndėr dhe Eva nuse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ROMANTIKA
Administrator
Administrator
ROMANTIKA


Female
Numri i postimeve : 685
Age : 40
Localisation : Aty ku je dhe ti
Loisirs : Diku ne zemer
Votė : 0
Pikėt : 718
Registration date : 19/11/2008

Dritani dhėndėr dhe Eva nuse Empty
MesazhTitulli: Dritani dhėndėr dhe Eva nuse   Dritani dhėndėr dhe Eva nuse I_icon_minitimeSun Dec 06 2009, 00:22

E njohim si personazh tė "Big Brather 2" por, nuk e kemi parė dhėndėr edhe pse lajmin qė ai ėshtė martuar e kemi publikuar. Data 19 shtator ka qenė kurorėzimi nė martesė i Dritan Shehajt. Nė njė ceremoni modeste, por njėkohėsisht edhe klasike mes shumė miqsh, dasma ka qenė njė ndėr ditėt mė tė bukura pėr Tanin dhe Evėn.
Tė dy me njė sharm tė veēantė dhe me dashurinė qė kanė pėr njėri-tjetrin, kanė qenė qendra e vėmendjes pėr miqtė dhe tė afėrmit e tyre. Eva, njė bionde simpatike me sy jeshil dhe Tani njė djalė i gjatė e i paraqitshėm, i kanė thėnė "PO" njėri-tjetrit pėr tė qenė gjithmonė bashkė.
Pas martesės, Dritani ka hapur studion e tij tė avokatisė dhe ushtron profesionin e avokatit, ndėrsa bashkėshortja e tij ėshtė juriste nė njė institucion shtetėror. Si njė gjirokastrit i thekur, ka ditur ta menaxhojė mirė veten dhe jetėn prej bashkėshorti. Nė kėto foto qė "Sh2"-shi ka siguruar, po pėrcjellim atmosferėn e njė dasme, ku nė qendėr ėshtė vetėm ēifti, Tani - Eva.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dritani dhėndėr dhe Eva nuse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mirė Se Vini Nė Peje-Lule-Dugagjini..! :: Arti & Kultura & Letersia :: ViP dhe Lajme Interesante-
Kėrce tek: